cupcakegirl12345
cupcakegirl12345
04-03-2017
Mathematics
contestada
Unit cost $6 for 10 pens
Respuesta :
KermitTheRebelFrog
KermitTheRebelFrog
04-03-2017
10 pens are six dollars.
Answer Link
Аноним
Аноним
04-03-2017
The answer is .60
or 60 cents.
$6 divided by 10 = .60 or 60 cents
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 88+ )
Otras preguntas
I NEED THIS ASAP PLEASE Understanding wealth and how to continuously add to it is another way of__________. A. Accumulating wealth B. Generating Positive Cash
Instructors expect you to discover the main ideas and supporting details and be ready to discuss, how does this affects your reading experiences now as a colleg
You randomly choose a block from each set in the diagram. What is the probability that you will choose a block labeled with a Tor a block labeled with a 6?
Which two continents was Constantinople right in-between?
Which term describes a Cloud provider allowing more than one company to share or rent the same server?
Stress can result from either negative or positive situations. a. true b. false
According to follett, in _______, neither side gets exactly everything it wants, and the best each side can do is obtain a result that each can agree too.
Internal capsule is part of which pathway,motor or sensory?
Which of the following statements best describes Carly’s relationship with Autumndale? A She wishes she’d never moved away, because San Francisco is not as beau
Hich number is not in scientific notation? (5 points) group of answer choices 9 ⋅ 1019 7.8 ⋅ 106 1.45 ⋅ 10−7 0.33 ⋅ 10−15