Wolfie679
Wolfie679
02-02-2017
Mathematics
contestada
plzzzz help asap lost ten u gain it asap
Respuesta :
crazykid1
crazykid1
02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35
Answer Link
xphenomx
xphenomx
02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 42+ )
Otras preguntas
Which statement best describes why the rising action is longer than the falling action? Complications and conflicts unfold slowly. Many characters are introduce
Force, work,power and energy
A telescope contains both a parabolic mirror and a hyperbolic mirror. They share focus F1, which is 46 feet above the vertex of the parabola. The hyperbola's
NO LINKS OR ANSWERING QUESTIONS YOU DON'T KNOW!!!Chapter 11 part 3:Of the three functions {f(x), g(x), h(x)} featured on the graph below (on the following page)
a = x, b=2x-1, C= 2x + 1solving for the Pythagoras theorem. I cant seem to find an answer for this. Everything I come up with or write down goes over my head.
1. What services does the Purdue University Online Writing Lab (OWL) offer? O A. Support of all facets of writing, including MLA and APA citation and documenta
The coldest American state is Alaska. The winters are extremely cold and the average temperature is 5 degrees Celsius what is the climate zone
-14=3-c+(9+5c) solve for c
help me please to handle the test .Write a Letter:Requirements;The network that runs your favorite television show has suddenly decided to cancel it. Write a le
How is an exothermic reaction indicated in an equation? O A. Heat is written above the arrow in the equation. O B. Heat is included as one of the reactants. O C