jasmincl4398
jasmincl4398 jasmincl4398
  • 03-09-2021
  • Mathematics
contestada

ASAP PLEASE HELP

if 100 sheets of paper cost $1.19, how much will 250 sheets cost?

Respuesta :

jaylenea2022 jaylenea2022
  • 03-09-2021
1.19/100 times 250 equals 2.975 so round it to about $3 for 250 piece of paper
Answer Link

Otras preguntas

Rick has a collection of 6 video games. He let's his best friend borrow 2/6 of his video game collection. Write two fracations a equivalent to this numbet. Expl
How much does 3000 kg = to get tons
BY using eight eights  and addition only can you make 1000?????/
You work at a fruit market. Bananas cost 50¢ a pound. A customer hands you a bunch of bananas that weighs 3 pounds. How much should you charge for the bunch o
I would like to know if 1 km is greater or less then 999 m
How would I find the slope intercept form of x+y+3=0?
__________ means to move from one region to another. When animals regularly move as a group from one region to another and back, it's a ______________.
a video game is on sale for 25 percent off the original price is $42. what is the discount? and what is the sale price?
Description of what is an ecosystem
I am so confused about this graphing problem, just need answer doesn't have to show workRectangle ABCD has a length of 9 and a width of 7. Point D is the ordere