BrainlyIsGreat12345
BrainlyIsGreat12345 BrainlyIsGreat12345
  • 02-04-2021
  • Mathematics
contestada

Plz help me with this question

Plz help me with this question class=

Respuesta :

ajbtrojan
ajbtrojan ajbtrojan
  • 02-04-2021

Answer:

.24

Step-by-step explanation:

One pack of marbles cost $0.24

Answer Link

Otras preguntas

GDP per capita is the gross domestic product divided by the ___
solve this equation showing all work-4× -16× -24​
WILL GIVE BRAINLIEST! What does the movie/book the Hate U Give teach us about human relationships?
Ninety-five percent of what number is 42.75?
How did Moses life begin
A solid rectangular metal box of length 8 inches, width 2 inches, and depth 4 inches is melted down. All of the liquid metal is used to cast a cube. What is the
What is the solution to the inequality? -4x-8>-20​
The structure of a written book-The Way a work is built using sentences paragraphs chapters or sections can help an author develop and communicate ideas to the
1. Consider your environment, genetics, family history, and current health behaviors. How do they make you susceptible to communicable diseases? How do they ma
What are the lines in the picture below called?