blountsydney27427 blountsydney27427
  • 03-02-2021
  • Mathematics
contestada

4 for 1.40 =1 for $ ? and 3 for $1.20 = 1 for ?

Respuesta :

haileyc2009
haileyc2009 haileyc2009
  • 04-02-2021

35 cents

and

40 cents

Hope this helps!! :D

Answer Link

Otras preguntas

Jakes has $20 to spend on notebooks and pencils the notebooks and pencils. the notebooks cost 3.25 and the pencils cost $.50 what is the maximum number of noteb
. Are the two triangles below similar? Triangles ABC and DEF are shown. Angle A measure 30 degrees, angle C measure 65 degrees, side AC measures 14, side AB mea
The decisive battle of the war was fought at A.Yorktown B.Charleston C.Cowpen
Mike has $126 to spend at the amusement park he spends about 25% of the money on his tickets into the park how much does my cat have left to spend
Two adjacent neurons that communicate with one another are separated by a space. what is this space called?
help need done asap or my mom will kill me
The primary political authority in society is the state. true or false.
Which line in this excerpt from Jesse Jackson's "Common Ground and Common Sense" speech demonstrates the use of hypophora? (A.__Leadership must meet the moral c
Why are primary sources important when studying historical events?
linear algebra question?This is a sample question, but I couldn't simplify it,Please give a hand,thx!