nabiledawy7
nabiledawy7 nabiledawy7
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

helpgg
bggfggggggggggggggg

helpgg bggfggggggggggggggg class=

Respuesta :

frankieferguson06
frankieferguson06 frankieferguson06
  • 03-11-2020

Answer:

I am pretty sure it is -$00.14

Step-by-step explanation:

If you do the math that I think I did correctly you would get 14. Since the bagel cost 39 cents less that is what you would be taking from. The orange juice costs 25 cents more so what I think you would do is 39-25.

Answer Link

Otras preguntas

LOLzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
The purpose of critical reading is to____________a text. a. Preread c. Evaluate b. Questions d. None of these
Write a paragraph using apprehensive, barricade, commotion.
Who was the artist to not have an ear but died already
What does the word forebodingly mean in this sentence? The ship creaked forebodingly as the sky darkened. alert ominously <---? apprehensive uneasiness
Describe the difference between nuclear energy and light energy
What sphere is composed of rocks & minerals?
what is 8. Business entity
Garfield looked at 4 website every 6 hours at that rate how long will it take to look at 12 websites
Describe an organism that uses each of the following: Aerobic Respiration- Anaerobic Respiration- Lactic Acid Fermentation- Alcoholic Fermentation-