kealani57
kealani57
02-10-2020
Mathematics
contestada
And can you please show your answer thx
Respuesta :
evankemp07
evankemp07
02-10-2020
Answer:
y=4x is the answer
Step-by-step explanation:
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 48+ )
Otras preguntas
Comprensión de lectura: Answer the following questions with a complete sentence in Spanish. ¿Cuál es la dirección de Ana? 2. ¿Vive ella en una casa o en un apar
Solve for a side in right triangles. BC=? Round your answer to the the nearest hundredth
Please I beg you please help me! I will mark brainliest!
Predict whether the product is greater than, less than, or equal to 2/3
GRADE 5 SCIENCE MYA-2020-2021 Question: 1-9 Mi Poweit is demonstrating the water byde. He shapes mountains out of clay on one end of a glass aquarium to represe
it costs 12$ to attend a golf clinic with a local pro. buckets of balls for practice during the clinic costs 3$ each. how many buckets can you buy at the clinic
Which is a better deal: 10 pounds of hamburger for $4.99 or 5 pounds of hamburger for $2.69? PLEASE HELP ME QUICKLY ILL LOVE YOU FOREVER<33
I can’t use hint of else I’ll get it automatically wrong! Please help!
3. Describe how the choices you make affect your feelings about physical activity. Remember that physical activity includes more than just exercises and working
PLEASE HELP ME OUT WITH THIS!!